BAUTO
Prisijungti

Neturite paskyros? Užsiregistruokite paskyrą.

Registruotis

Turite paskyrą? Prisijungti prie paskyros.

Atkurti slaptažodį

Įveskite el. pašto adresą kuri naudojote pirkimo ar registracijos metu.

BAUTO - KIEKVIENAM MECHANIKUI, MEISTRUI IR ĮMONEI.

Įsigyti automobilių dalis – privalo būti paprasta. Beveik taip pat, kaip nusipirkti ledų. Nesvarbu, ar dirbi autoservise, ar namų garaže taisai savo 2009 metų BMW. Bauto per 5 minutes rasi tai, ko ieškai, nes mes – tokie patys automobilių fanai kaip ir tu.

Paieška per 5 minutes

Pamiršk begalinius naršymus svetainėse – BAUTO tau nereikia daryti NIEKO – suvesk OEM kodą ir gamintojo patvirtintos dalys bus pristatytos netrukus.

35 MLN. naujų originalių dalių

BAUTO yra viena didžiausių autodalių bazių Lietuvoje. Kad ir ko ieškai, mes turime: automobiliams, sunkvežimiams, motociklams. .

Garantas, kokybė, sparta

Stabilus partnerių tinklas garantuoja visada laiku pristatytas dalis.
NAUJOS. ORIGINALIOS. UŽ TAVO PASIRINKTĄ KAINĄ.

KAD ĮSIGYTUM DALIS INTERNETU, TURĖJAI ATLIKTI NESIBAIGIANTĮ PAIEŠKOS PROCESĄ, BET DABAR...

užtenka įvesti detalės OEM kodą – ir jokių aplinkkelių. Įsivaizduok, kad naudodamasis mūsų sistema nukerti kampą ilgoje trasoje.

Daugumoje kitų paieškos sistemų turi įvesti ne tik markę, modelį, pagaminimo metus, bet taip pat ir litražą, kuro tipą, variklio galią. Paieška tampa dar kompleksiškesnė, kai turi pasirinkti detalių grupę ir pogrupį ir išsirinkti produktus iš sąrašo. Ir net tuomet ne visada gali būti tikras, kad pristatyta detalė tiks. 

Siekdami supaprastinti paieškos procesą, sukūrėme sistemą, kurioje gali rasti tiksliai tavo transporto priemonę atitinkančias dalis kelių mygtukų paspaudimų.

VIZIJA – DIDŽIAUSIAS AUTODALIŲ PREKYBOS TINKLAS BALTIJOS ŠALYSE BEI EUROPOJE

Baltijos šalyse iki šiol nebuvo tokios el. parduotuvės, kurioje pirkėjas galėtų paprastai ir greitai įsigyti su reikiama detalę, bet sukūrę sistemą, mes nesustojame. Stabilus tiekėjų, gamintojų ir partnerių tinklas garantuoja augimą į visas Europos šalis, o tai reiškia ir daugiau automobilių markių, didesnį pasirinkimą ir greitesnį aptarnavimą.

MUMS SVARBU PADĖTI KIEKVIENAM VAIRUOTOJUI  – kad keliai būtų saugesni, kai jais rieda automobiliai su patikima komplektacija...

nes mažiau autoįvykių dėl gedimų reiškia daugiau malonumo valdant transporto priemonę.

Darbo laikas:
I - V nuo 9:00 iki 18:00 valandos
Šiuo metu nedirbame
Greitu pristatymu rūpinasi:
Saugiu apmokėjimu rūpinasi:
© 2024 Visos teisės saugomos UAB “TADETAS”